Акумулатор за кола Kia 35Ah 240A
Код: LP370APE035CK0Подробно описание на продукта
Оригинални батерии Kia с най-новите технологии осигуряват надеждна работа за изключително дълъг живот.
Капацитет Ah:
35
Стартов ток (A) EN:
240
Размер дължина (mm):
187
Размер ширина (mm):
140
Размер височина (mm):
220
Полярност:
0
Тип закрепване:
Корейски B1 дълъг
Технология:
Оловно-киселинна батерия
OEM:
LP370APE035CK0
Допълнителни параметри
| Категория: | Kia |
|---|---|
| Тегло: | 9 kg |
| Kapacita: | 35 Ah |
| KIAEDOS-XML: | 20 |
| Rozměr délka: | 187 mm |
| Rozměr šířka: | 140 mm |
| Rozměr výška: | 220 mm |
| Startovací proud EN: | 240 A |
| Typ produktu: | Autobaterie |

| Производствена компания : | Kia |
|---|---|
| Адрес : | Kia Czech s.r.o., Jihlavská 1558/21, Michle, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| Електронна поща : | info@kia-connect.eu |
