Акумулатор за кола Kia 45Ah 300 A
Код: LP370APE045CK0Подробно описание на продукта
Оригинални батерии Kia с най-новите технологии осигуряват надеждна работа за изключително дълъг живот.Капацитет Ah:
45
Стартов ток (A) EN:
300
Размер дължина (mm):
237
Размер ширина (mm):
127
Размер височина (mm):
227
Полярност:
0
Тип закрепване:
B00
Технология:
Оловно-киселинна батерия
OEM:
LP370APE045CK0
Допълнителни параметри
| Категория: | Kia |
|---|---|
| Тегло: | 11.55 kg |
| Kapacita: | 45 Ah |
| KIAEDOS-XML: | 0.1 |
| Rozměr délka: | 237 mm |
| Rozměr šířka: | 127 mm |
| Rozměr výška: | 227 mm |
| Startovací proud EN: | 300 A |
| Typ produktu: | Autobaterie |

| Производствена компания : | Kia |
|---|---|
| Адрес : | Kia Czech s.r.o., Jihlavská 1558/21, Michle, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| Електронна поща : | info@kia-connect.eu |
