Акумулатор за кола Kia 70Ah 540 A
Код: LP370APE070CK1Подробно описание на продукта
Оригинални батерии Kia с най-новите технологии осигуряват надеждна работа за изключително дълъг живот.Капацитет Ah:
70
Стартов ток (A) EN:
540
Размер дължина (mm):
270
Размер ширина (mm):
173
Размер височина (mm):
222
Полярност:
1
Тип закрепване:
Корейски B1+B6
Технология:
Оловно-киселинна батерия
OEM:
LP370APE070CK1
Допълнителни параметри
| Категория: | Kia |
|---|---|
| Тегло: | 17.89 kg |
| PředchozíP/No: | 3711037002 |
| Kapacita: | 70 Ah |
| KIAEDOS-XML: | 0.1 |
| Rozměr délka: | 270 mm |
| Rozměr šířka: | 173 mm |
| Rozměr výška: | 222 mm |
| Startovací proud EN: | 540 A |
| Typ produktu: | Autobaterie |

| Производствена компания : | Kia |
|---|---|
| Адрес : | Kia Czech s.r.o., Jihlavská 1558/21, Michle, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| Електронна поща : | info@kia-connect.eu |
