Акумулатор за кола Kia 74Ah 680 A
Код: LP370APE074CK2Подробно описание на продукта
Оригинални батерии Kia с най-новите технологии осигуряват надеждна работа за изключително дълъг живот.
Капацитет Ah:
74
Стартов ток (A) EN:
680
Размер дължина (mm):
278
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
Полярност:
0
Тип закрепване:
B13
Технология:
Оловно-киселинна батерия
OEM:
LP370APE074CK2, LP370APE074CK0, LP370APE074CK1, 37110A6200, 37110-A6200, E3710074C0, LP370APE074CK0
Допълнителни параметри
| Категория: | Kia |
|---|---|
| Тегло: | 16.7 kg |
| PředchozíP/No: | LP370APE074CK0 |
| Kapacita: | 74 Ah |
| KIAEDOS-XML: | 20 |
| Rozměr délka: | 278 mm |
| Rozměr šířka: | 175 mm |
| Rozměr výška: | 190 mm |
| Startovací proud EN: | 680 A |
| Typ produktu: | Autobaterie |

| Производствена компания : | Kia |
|---|---|
| Адрес : | Kia Czech s.r.o., Jihlavská 1558/21, Michle, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| Електронна поща : | info@kia-connect.eu |
