Акумулатор за кола Kia 80Ah 630 A
Код: LP370APE080CK0Подробно описание на продукта
Оригинални батерии Kia с най-новите технологии осигуряват надеждна работа за изключително дълъг живот.Капацитет Ah:
80
Стартов ток (A) EN:
630
Размер дължина (mm):
270
Размер ширина (mm):
173
Размер височина (mm):
222
Полярност:
0
Тип закрепване:
Корейски B1
Технология:
Оловно-киселинна батерия
OEM:
LP370APE080CK0
Допълнителни параметри
| Категория: | Kia |
|---|---|
| Тегло: | 18.6 kg |
| PředchozíP/No: | 0K2FA18520 |
| Kapacita: | 80 Ah |
| KIAEDOS-XML: | 6 |
| Rozměr délka: | 270 mm |
| Rozměr šířka: | 173 mm |
| Rozměr výška: | 222 mm |
| Startovací proud EN: | 630 A |
| Typ produktu: | Autobaterie |

| Производствена компания : | Kia |
|---|---|
| Адрес : | Kia Czech s.r.o., Jihlavská 1558/21, Michle, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| Електронна поща : | info@kia-connect.eu |
